شرکت مهندسی موتورآزمای‌ثمین از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت دستگاه‌های عیب‌یاب شروع نموده و همسو با رشد تکنولوژی خودرو در ایران در حال توسعه و بروزرسانی دستگاه‌های خود می‌باشد. دستگاه‌های عیب‌یاب شرکت مهندسی موتورآزمای‌ثمین کلیه خودروهای گروه تولیدی ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو، زامیاد، کرمان خورو، مدیران خودرو، بهمن خودرو و… را بطور کامل پوشش می‌دهد.
همچنین دستگاه‌های دیاگ خودروهای خارجی را به صورت تخصصی ارائه به بازار نموده تا نیاز کامل مشتریان خود را در این زمینه برآورده نماید.

شرکت مهندسی موتورآزمای‌ثمین در ادامه سیر تکاملی خود و با توجه به نیاز مشتریان، مبادرت به تولید و عرضه انواع تجهیزات تعمیرگاهی مانند انژکتورشور، شارژ گاز کولر، تعویض روغن گیربکس اتوماتیک، تستر ECU ، مولتی تستر و غیره نموده است.
همچنین این شرکت در زمینه تجهیزات آموزشی، تابلوهای شبیه ساز و استندهای آموزشی فعالیت مستمر داشته و به منظور بالابردن سطح دانش و تجربه فعالان بخش خودرو اقدام به برگزاری انواع دوره‌‌های آموزشی مبتنی بر نیاز تعمیرکاران عزیز می‌نماید.

همکاری شرکت مهندسی موتورآزمای‌ثمین با شرکت‌های برتر خودروسازی در ایران شامل ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو و زامیاد و اخذ تاییدیه و انعقاد قرار داد با این شرکت‌ها از جمله نقاط عطف این شرکت محسوب می‌گردد.
مدیریت شرکت مهندسی موتورآزمای‌ثمین منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده مشتریان محترم خود بوده و نظرات شما عزیزان را سرلوحه فعالیت‌های خـود قرار می‌دهد.

ویدئوی معرفی شرکت موتور آزمای ثمین

فهرست

سبد خرید من

بستن
دیده شده

اخیرا دیده شده

بستن

خوش آمدید !

یک پسورد به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

حریم خصوصی ثبت نام سیاست حفظ حریم خصوصی.

قبلا ثبت‌نام کرده‌اید؟

مشاهده سریع

بستن

دسته بندی ها